Social freezing – Zamrazíme Vám biologické hodiny

Biologické hodiny ženy neoklamete, platí, že s pribúdajúcim vekom je funkčnosť vašich vaječníkov oslabená a ženy po tridsiatom piatom roku života majú nielen podstatne väčší problém otehotnieť a vynosiť dieťatko, ale zároveň je tu aj vyššia pravdepodobnosť výskytu Downovho syndrómu a ďalších genetických abnormalít plodu. Riešením je mrazenie vajíčok v mladšom veku ženy, kedy sú vajíčka v najlepšej kvalite. Takýmto spôsobom si ich môžete u nás odložiť do budúcnosti. Keď nadíde ten správny čas, vajíčka vám rozmrazíme a vy použijete vaše najkvalitnejšie vajíčka k úspešnému otehotneniu.

Dôvodov prečo si nechať zmraziť vajíčka v mladšom veku ženy je nespočetne veľa. Ste kariérne zameraná, profesionálna športovkyňa, alebo si len neviete predstaviť byť tehotná a mať rodinu v mladšom veku, nemáte správneho partnera, chystáte sa prekonať onkologickú liečbu alebo máte vyhasínajúcu funkciu vaječníkov? Nech už máte dôvod na neskoršie tehotenstvo akýkoľvek, nedovoľte aby vás biologické hodiny nútili do časového nátlaku a stresu.

V minulosti ženy rodili v období okolo 25. roku života. Dnes sa táto hranica posunula v priemere o 10 rokov vyššie, s čím prichádzajú aj rôzne komplikácie spojené s otehotnením a samotným pôrodom. Preto ideálnou dobou na zmrazenie a uchovanie vajíčok je vek do 35-teho roku života ženy.

Viac informácií nájdete: https://www.iscare.sk/sk/nase-sluzby/sluzby/social-freezing/

Kontaktujte nás: https://www.iscare.sk/sk/kontakt/

COVID-19 INFO