Liečba neplodnosti SK

O liečbe neplodnosti

O liečbe neplodnosti

Na Slovensku trpí neplodnosťou zhruba 15% párov a toto číslo každým rokom narastá. Neplodný pár je taký, ktorý po dobu  1 roku pravidelného pohlavného styku nedospeje k otehotneniu. Vtedy je potreba navštíviť kliniku a spraviť komplexné vyšetrenia.

Moderná liečba neplodnosti ponúka široké spektrum liečebných postupov, ktoré až v 97 % dokážu pomôcť neplodným párom. Výber určitého postupu závisí od príčiny neplodnosti. Po vstupnej konzultácii s našimi špecialistami pripravujeme liečbu individuálne podľa potrieb pacientov. V liečbe postupujeme od jednoduchých odporúčaní, ktoré niekedy stačia k úspechu, až po efektívne riešenie neplodnosti modernými postupmi umelého oplodnenia.

Prvým krokom k úspechu je dôkladná diagnostika, pričom klinika ISCARE ponúka najširšie možnosti diagnostiky v zmysle “všetko pod jednou strechou”. Pre zvýšenie komfortu pacienta ponúkame priamo na klinike služby urológa, genetika, internistu, endokrinológa a psychológa. Spolupracujeme s renomovanými odborníkmi a konziliárnymi lekármi v oblasti imunológie a hematológie na Slovensku aj v Čechách.

Požiadať o spätné kontaktovanie
Požiadať o spätné kontaktovanie

Vyberte si kliniku