Liečba neplodnosti

O liečbe neplodnosti

O liečbe neplodnosti

Na Slovensku trpí neplodnosťou zhruba 15% párov a toto číslo každý roko narastá. Za Neplodný pár sa považuje ten, v ktorom počas 1. roku pravidelného pohlavného styku žena neotehotnie. Vtedy je nevyhnutné navštíviť kliniku reprodukčnej medicíny a zveriť sa do rúk odborníkom, špecialistom IVF.

Moderná liečba neplodnosti ponúka široké spektrum liečebných postupov, ktoré až v 97 % prípadov dokážu pomôcť neplodným párom. Výber vhodnej liečby závisí od príčin neplodnosti. Po vstupnej konzultácii s našimi špecialistami pripravujeme liečbu individuálne podľa potrieb každého páru. V liečbe postupujeme od jednoduchých odporúčaní, ktoré niekedy stačia k úspechu, až po efektívne riešenie neplodnosti modernými postupmi umelého oplodnenia.

Prvým krokom úspešnej liečby je dôkladná diagnostika.  Klinika ISCARE ponúka najširšie možnosti diagnostiky v zmysle “všetko pod jednou strechou”. Pre zvýšenie komfortu párov ponúkame priamo na klinike aj služby urológa, genetika, internistu, endokrinológa a psychológa. Spolupracujeme s renomovanými odborníkmi a konziliárnymi lekármi v oblasti imunológie a hematológie na Slovensku aj v Čechách.

Požiadať o spätné kontaktovanie
Požiadať o spätné kontaktovanie