Naše kliniky

Klienti môžu navštíviť jednu z dvoch kliník

ISCARE, a.s.

Univerzitná nemocnica Martin, pavilón 6, 1. poschodie
Kollárova 2
036 01, Martin
Slovenská republika
Zobraziť na mape

Objednajte sa

Ordinačné hodiny

Po-Pia
7:00- 15:30

Vedenie

Doc. MUDr. Tomáš Stanislav, PhD.

Vedúci lekár

Požiadať o spätné kontaktovanie Náš tím

Doc. MUDr. Stanislav Tomáš, PhD.

Vedúci lekár
Prečítať celý životopis
Doc. MUDr. Stanislav Tomáš, PhD. vyštudoval Jesseniovu lekársku fakultu Univerzity Komenského v Martine. Je držiteľom I. a II. atestácie v odbore Gynekológia a pôrodníctvo a atestácií v subšpecializačných odboroch Reprodukčná medicína a Ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve. V roku 2000 získal Ambrovu cenu Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej gynekologicko – pôrodníckej spoločnosti za súbor odborných publikácií. V roku 2003 mu bola na Univerzite Komenského v Bratislave udelená akademická hodnosť docent pre odbor Gynekológia a pôrodníctvo.
Absolvoval zahraničné študijné pobyty na renomovaných klinikách v USA, v Českej republike, v Izraeli, vo Švajčiarsku, v Rakúsku a v Austrálii.
V roku 2012 absolvoval ročný pracovný pobyt na klinike Create Fertility v Londýne pod vedením profesorky G. Nargund (prezidentka ISMAAR - medzinárodná spoločnosť pre MILD IVF) a profesora S. Campbella (svetová autorita v gynekologickom a pôrodníckom ultrazvuku). Na tomto pracovisku získal skúsenosti a prax v liečbe metódami SOFT (MILD) IVF, ktorú ako odborný garant tejto metódy úspešne uplatňuje a rozvíja na klinike ISCARE v Martine. Špecializuje sa na liečbu neplodnosti starších pacientiek a pacientiek so zníženou ovariálnou rezervou.

MUDr. Oleksandr Sakal

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
MUDr. Oleksandr Sakal vyštudoval Užhorodský Nacionálny Univerzitet v odbore všeobecné lekárstvo. Následne získal atestáciu v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Na Slovensku pokračuje v špecializačnom štúdiu na lekárskej fakulte Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach. Svoju prax získal na gynekologicko - pôrodníckom oddelení v Rožňave. Súčasťou tímu ISCARE je od roku 2019. Na klinike v Martine sa v liečbe neplodnosti špecializuje na pacientky so syndrómom polycystických ovárií.

MUDr. Margita Procházková

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
MUDr. Margita Procházková vyštudovala Jesseniovu lekársku fakultu Univerzity Komenského v Martine. Odbornú prax získala na gynekologicko-pôrodníckej klinike v Ružomberku. V roku 2020 úspešne zložila atestačnú skúšku v odbore Gynekológia a pôrodníctvo. Na klinike ISCARE v Martine pôsobí od roku 2018, kde aktívne rozvíja svoj profesionálny záujem pomáhať párom, ktorým sa nedarí prirodzene otehotnieť. Medzi jej špecializácie patrí liečba neplodnosti pacientiek s endometriózou a zápalovými ochoreniami.

MUDr. Marianna Grúberová

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
MUDr. Marianna Grúberová, PhD. vyštudovala Jesseniovu lekársku fakultu Univerzity Komenského v Martine, kde v roku 2005 získala aj titul PhD. Počas doktorandského štúdia sa okrem vedeckej činnosti venovala aj pedagogickej a publikačnej činnosti. Získala atestáciu I. a II. stupňa v odbore Gynekológia a pôrodníctvo. Desať rokov pôsobila v nemocnici v Břeclavi, kde sa venovala aj liečbe porúch plodnosti a aktívne spolupracovala s centrom asistovanej reprodukcie Reprofit v Brne. Od roku 2017 je súčasťou tímu ISCARE v Martine, kde sa úspešne venuje aj liečbe uterinného faktora neplodnosti, čo je najťažšie ovplyvniteľný faktor sterility.

Mgr. Martina Filová

Vedúci embryológ
Prečítať celý životopis
Mgr. Martina Filová vyštudovala Univerzitu Komenského v Bratislave, v odbore biochémia, neskôr získala certifikát z lekárskej genetiky. Je členkou ICE (Irish Society of Clinical Embryologists), (IFS) Irish Fertility Society a ESHRE Európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu. Pracovala ako vedúca embryologička na klinikách reprodukčnej medicíny na Slovensku a ďalšie skúsenosti nadobudla na klinike reprodukčnej medicíny Galway Fertility Clinic v Írsku. Od roku 2017 svoje skúsenosti aplikuje a pomáha pacientkám na klinike ISCARE v Martine.

Poskytujeme profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Pre nás je prioritou, aby ste sa v ISCARE cítili príjemne. Pozrite si naše priestory z pohodlia domova, poprechádzajte sa po klinike ešte pred vašou prvou návštevou.

  • Profesionálny tím odborníkov
  • Individuálny prístup
  • Inovatívne liečebné postupy
  • Najmodernejšie vybavenie
  • Komplexnosť služieb