Naše kliniky

Klienti môžu navštíviť jednu z dvoch kliník

ISCARE, a.s.

UNM pavilón 6, 1. poschodie
Kollárova 2
036 01, Martin
Slovenská republika
Zobraziť na mape

Objednajte sa

Ordinačné hodiny

Po-Pia
7:00 - 15:30

Vedenie

Doc. MUDr. Tomáš Stanislav, PhD.

Vedúci lekár

Požiadať o spätné kontaktovanie Náš tím

Doc. MUDr. Stanislav Tomáš, PhD.

Vedúci lekár IVF
Prečítať celý životopis
Doc. MUDr. Tomáš Stanislav, PhD. vyštudoval Jesseniovu lekársku fakultu UK v Martine. Je držiteľom I. a II. atestácie v odbore gynekológia a pôrodníctvo, špecializácia v subšpecializačnom odbore reprodukčná medicína a ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve. V roku 2003 dosiahol hodnosť docent pre odbor gynekológia a pôrodníctvo na Univerzite Komenského. Skúsenosti získané zo zahraničných pobytov a stáži v USA, Česku, Izraeli, Švajčiarsku, Rakúsku, Austrálii a UK aplikuje na klinike ISCARE v Martine. Špecializuje sa na Soft IVF - miernu stimuláciu pacientov. Získal Ambrovu cenu SLS a SGPS za súbor odborných publikácií.

MUDr. Oleksandr Sakal

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
MUDr. Oleksandr Sakal vyštudoval Užhorodský Nacionálny Univerzitet v odbore gynekológia a pôrodníctvo na Ukrajine. Na Slovensku študoval na lekárskej fakulte Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach, odbor gynekológia a pôrodníctvo - zaradenie do špecializácie. Svoju prax získal na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v Rožňave. Aktívne sa zúčastňuje na zahraničných a slovenských kongresov zameraným na tému asistovaná reprodukcia a neplodnosť. Od roku 2018 je súčasťou tímu ISCARE, venuje sa slovenským a zahraničným pacientom.

MUDr. Marianna Grúberová

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
MUDr. Marianna Grúberová, PhD, vyštudovala Jesseniovú lekársku fakultu UK v Martine . Po úspešnej obhajobe dizertačnej skúšky jej v r. 2005 bol pridelený vedecko-akademický titul „PhD.“ Počas doktorandského štúdia sa okrem vedeckej činnosti venovala aj pedagogickej a publikačnej činnosti. V roku 2008 získala špecializáciu (atestáciu I. a II. stupňa) v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Svoju prax získala 10 ročným pôsobením v nemocnici Břeclav na Južnej Morave, kde sa ambulantne venovala liečbe porúch plodnosti a spolupracovala s centrom asistovanej reprodukcie Reprofit v Brne. Od roku 2017 je súčasťou tímu ISCARE, venuje sa slovenským a zahraničným pacientom.

MUDr. Margita Procházková

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
MUDr. Margita Procházková vyštudovala Jesseniovú lekársku fakultu UK v Martine. Svoju prax získala na gynekologicko-pôrodníckej klinike v Ružomberku. Aktívne sa zúčastňuje na zahraničných a slovenských kongresov zameraným na tému asistovaná reprodukcia a neplodnosť. Od roku 2018 je súčasťou tímu ISCARE, venuje sa slovenským a zahraničným pacientom.

MUDr. Lucia Ďurčeková

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
MUDr. Lucia Ďurčeková vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Získala atestáciu I. stupňa v odbore gynekológia a pôrodníctvo.
Absolvovala zahraničné stáže v Rakúsku a Nemecku zamerané na asistovanú reprodukciu. Od roku 2017 pracuje na klinike ISCARE v Martine, kde úspešne lieči neplodnosť.

Mgr. Anna Kráľová

Vedúci embryológ

Mgr. Martina Filová

Embryológ
Prečítať celý životopis
Mgr. Martina Filová vyštudovala Univerzitu Komenského v Bratislave, v odbore biochémia, neskôr získala certifikát z lekárskej genetiky. Je členkou ICE (Irish Society of Clinical Embryologists), (IFS) Irish Fertility Society a ESHRE Európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu. Pracovala ako vedúca embryologička na klinikách reprodukčnej medicíny na Slovensku a ďalšie skúsenosti nadobudla na klinike reprodukčnej medicíny Galway Fertility Clinic v Írsku. Od roku 2017 svoje skúsenosti aplikuje a pomáha pacientkám na klinike ISCARE v Martine.

Poskytujeme profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Pre nás je prioritou, aby ste sa v ISCARE cítili príjemne. Pozrite si naše priestory z pohodlia domova, poprechádzajte sa po klinike ešte pred vašou prvou návštevou.

  • Profesionálny tím odborníkov
  • Individuálny prístup
  • Inovatívne liečebné postupy
  • Najmodernejšie vybavenie
  • Komplexnosť služieb