Naše kliniky

Klienti môžu navštíviť jednu z dvoch kliník

ISCARE, a.s.
Klinika reprodukčnej medicíny, gynekológie a urológie

Apollo Business Center II, blok B, 4. poschodie
Prievozská 4/A
821 09 Bratislava
Slovenská republika
Zobraziť na mape

Objednajte sa

Ordinačné hodiny

Po-Št
7:00 - 17:00
Pia
7:00 - 15:30
23.-26.12.
zatvorené
27.12.
7:00 - 12:00
30.12.
7:00 - 12:00
31.12.
7:00 - 12:00
2.1.
7:00 - 17:00

Vedenie

MUDr. Lenka Rybánska (Reismüllerová), PhD., MPH

Vedúci lekár

Požiadať o spätné kontaktovanie Náš tím

MUDr. Lenka Rybánska (Reismüllerová), PhD., MPH

Vedúci lekár
Prečítať celý životopis
MUDr. Lenka Rybánska (Reismüllerová), PhD., MPH, vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Absolvovala odborné zahraničné stáže v Českej republike a Izraeli, kde získala dôležité skúsenosti a vedomosti z oblasti asistovanej reprodukcie. Úspešne dokončila doktorantské štúdium na tému: Priebeh tehotnosti a pôrodu po asistovanej reprodukcii. Získala titul MPH (Master of public health - odborník na riadenie vo verejnom zdravotníctve). V súčasnosti je vedúcou lekárkou kliniky ISCARE, kde svoje poznatky úspešne používa v liečbe asistovanej reprodukcie.

Doc. MUDr. Jozef Války, CSc.

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
Doc. MUDr. Jozef Války, CSc. je popredný odborník v oblasti asistovanej reprodukcie, zaoberal sa ako prvý problematikou neplodnosti na Slovensku, je zakladateľom kliniky ISCARE. Pričinil sa o narodenie prvého dieťaťa na SK z IVF. Pôsobil ako hlavný odborník na reprodukčnú medicínu MZ SR, bol predseda Sekcie asistovanej reprodukcie Slovenskej gynekologickej spoločnosti. Je aktívnym členom ESHRE - európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu. Zúčastnil sa celosvetových kongresov na ktorých prednášal o asistovanej reprodukcii. Pôsobil ako konzultant IVF v Kuvajte.

MUDr. Michaela Grossová, PhD.

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
MUDr. Michaela Grossová, PhD. vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Úspešne absolvovala doktorantské štúdium a špecializačné skúšky v odbore gynekológia, pôrodníctvo a reprodukčná medicína. Odborné vedomosti a skúsenosti týkajúce sa problematiky liečby neplodnosti a asistovanej reprodukcie prednáša na domácich a zahraničných kongresoch, na konte má množstvo odborných článkov a prednášok spojených s asistovanou reprodukciou a liečbou neplodnosti. Je členkou ESC a ESHRE - európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu.

MUDr. Peter Hrúzik, CSc.

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
Vyštudoval Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Stal sa spoluzakladateľom IVF na Slovensku. Bol pri narodení prvého dieťaťa z asistovanej reprodukcie. Je držiteľom atestácií I. a II. stupňa v odbore gynekológia a pôrodníctvo, reprodukčná medicína. Úspešne obhájil , Získal kandidatúru kandidát lekárskych vied, na tému: Význam cytogenetického vyšetrenia v diagnostike infertility. Pôsobil ako zdravotnícky expert MZ SR v nemocnici Saint Vincent and Paul Hospital na Malte. Absolvoval stážové pobyty v Rakúsku, Nemecku, Holandsku a Izraeli. Prednášal o IVF na kongresoch po celom svete. Bol prvým lekárom z Československa, ktorý prednášal na ESHRE (európska spoločnosť pre ľudskú reprodukciu a embryológiu)v roku 1987.

MUDr. Viera Belušáková

Lekár IVF
Prečítať celý životopis
MUDr. Viera Belušáková vyštudovala lekársku fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Získala atestáciu I. stupňa v odbore gynekológia – pôrodníctvo. Absolvovala odborné stáže v Českej republike. Zúčastnila sa viacerých zahraničných kongresov na tému umelé oplodnenie a momentálne dokončuje doktorandské štúdium na tému: Ovariálna rezerva v reprodukčnej medicine. Od roku 2016 je zamestnancom ISCARE a pomáha neplodným párom pri liečení neplodnosti.

Mgr. Ana Ivanová

Vedúci embryológ
Prečítať celý životopis
Mgr. Ana Ivanová vyštudovala Prírodovedeckú fakultu UK v odbore biológia. V rámci postgraduálneho štúdia participovala na medzinárodnom projekte viacerých európskych krajín v spolupráci s holandskou akadémiou vied, na ktorej aj aktívne pôsobila. Od roku 2004 pracuje na klinike ISCARE ako hlavný/vedúci embryológ. Je členkou komisie národných zástupcov európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu CNR - ESHRE. Absolvovala rôzne slovenské a medzinárodné konferencie a workshopy zamerané na humánnu embryológiu, IVF a predimplantačnú genetickú diagnostiku.

Mgr. Silvia Schmidtmayerová

Psychológ
Prečítať celý životopis
Mgr. Silvia Schmidtmayerová vyštudovala psychológiu na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského. Zaoberá sa psychodynamickou psychoterapiou v SIPP. Od roku 2010 sa venuje problematike umelého oplodnenia, hlavne z pohľadu prežívania ženy, ale aj páru počas celého procesu, následného psychického spracovania ako úspešného, tak aj neúspešného cyklu. Angažuje sa v pacientskych občianskych združeniach Amazonky (pacientky s karcinómom prsníka) a Občianskom združení pacientov s dermatologickými malignitami. V roku 2016 absolvovala kurz na prestížnej University College London, ktorý bol zameraný na problematiku neplodnosti a asistovanej reprodukcie z pohľadu pacienta. Pravidelne prispieva svojimi poznatkami a skúsenosťami do viacerých odborných časopisov a médií.

Poskytujeme profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Pre nás je prioritou, aby ste sa v ISCARE cítili príjemne. Pozrite si naše priestory z pohodlia domova, poprechádzajte sa po klinike ešte pred vašou prvou návštevou.

 

  • Profesionálny tím odborníkov
  • Individuálny prístup
  • Inovatívne liečebné postupy
  • Najmodernejšie vybavenie
  • Komplexnosť služieb