Koronavírus 2019-nCoV – aktualizácia 7.1.2021

Vážení pacienti,

zdravotnú starostlivosť na našich klinikách pre liečbu neplodnosti, aj pre jednodňovú chirurgiu naďalej poskytujeme v plnom rozsahu. V prípade, že by ste mali problém s termínom zákroku jednodňovej chirurgie v štátnom zariadení, vieme Vám poskytnúť termín u nás na klinike. Niektoré urologické výkony dočasne nerobíme z dôvodu dočasne obmedzených zdravotníckych kapacít, v prípade otázok sa informujte na recepcii. Vstupné konzultácie poskytujeme online a zároveň by sme chceli touto cestou poprosiť pacientov, aby dodržiavali časy objednania dôsledne a na kontrolu prichádzali bez sprievodu partnera.

Aby sme poskytli tú najkvalitnejšiu, ale zároveň bezpečnú zdravotnú starostlivosť, riadime sa odporúčaniami odborných spoločností a MZSR.

Vaše bezpečie je pre nás na prvom mieste a preto sme zaviedli dôležité hygienické a organizačné opatrenia:

  • Našich pacientov objednávame s dostatočným odstupom tak, aby sme minimalizovali počet osôb v čakárni. Z tohto dôvodu by sme Vás radi poprosili, aby ste Vaše ultrazvukové a iné kontroly dočasne absolvovali bez prítomnosti partnera.
  • Pacientov s príznakmi respiračného ochorenia a pacientov v nariadenej karanténe nie je možné ošetriť.
  • Každý pacient pri vstupe na kliniku bude mať zmeranú teplotu.
  • Pri vstupe si každý pacient vydezinfikuje ruky a musí mať ochranné rúško.
  • Minimalizujeme čas strávený na klinike a naďalej poskytujeme konzultácie cez skype, telefón a mail, ak je to možné. Všetky pacientky budú pred zákrokmi v celkovej anestézii testované na SARS-CoV-2.
  • Pacientky a darkyne pred odberom vajíčok budú mať testovanie na SARS-COV-2 u nás na klinike zadarmo.