Kariéra

Ponuka zamestnania

Pridajte sa k nám

Do nášho tímu hľadáme zamestnancov na uvedené pozície.

Embryológ, Martin

Náplň práce, právomoci, zodpovednosti

  •  odber a denudácia oocytov ,
  • čistenie a príprava oocytov na oplodnenie,
  • hodnotenie oplodnenia a kvality embryí počas kultivácie,
  • oplodnenie metódou ICSI a IVF,
  • mrazenie/rozmrazovanie embryí v rôznych štádiách,
  • vitrifikácia oocytov,
  • transfer embryí (čerstvé alebo mrazené),
  • biopsia embryí (PGD),
  • konzultácie s pacientmi,
  • kompletizácia dokumentácie súvisiacej s prácou embryológa v písomnej aj digitálnej forme
  • štatistické zisťovanie úspešnosti,
  • riešenie importu a exportu tkanivových buniek z a do zahraničia.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v zabehnutom súkromnom zdravotníckom zariadení v malom kolektíve,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania,
  • účasť na odborných konferenciách aj zahraničných,
  • vianočné odmeny,
  • k základnej mzde aj bonusové hodnotenie zamestnanca.

Požiadavky

Vzdelanie v odbore prírodné vedy, medicína alebo veterinárne lekárstvo.

Počet rokov praxe: 2

Jazykové znalosti

Stredne pokročilý (B2) v jednom z jazykov:
  • Anglický
  • Nemecký
  • Ruský

Ostatné znalosti

  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Powerpoint– pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou,
  • dobré komunikačné schopnosti, empatia, flexibilita, zodpovednosť, organizácia práce,
  • prax v obdobnom laboratóriu je výhodou.

Doplňujúce informácie

  • Klinika Martin
  • 1300 EUR/mesiac (základná zložka mzdy závisí od získaného vzdelania a dĺžky praxe v odbore + k základnej mzde aj bonusové hodnotenie zamestnanca)

V prípade záujmu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis na adresu: denisa.andelkova@iscare.sk

Koordinátorka, Bratislava

  • koordinácia zahraničných pacientov a ich následné zaradenie do liečby na klinike,
  • poskytovať komplexnú starostlivosť v odbore gynekológia a asistovaná reprodukcia,
  • spolupráca s lekárom,
  • e-mailová a telefonická komunikácia v cudzom jazyku,
  • spolupráca s marketingovým oddelením na cielení zahraničných kampaní,
  • práca so zdravotníckym programom a programom CRM,
  • spracovanie štatistík a reportov pre vedenie spoločnosti.

  • k základnej mzde aj bonusové mesačné hodnotenie zamestnanca (výška základnej mzdy závisí od dĺžky praxe a vzdelania),
  • služobný telefón a pracovný notebook,
  • práca v zabehnutom súkromnom zdravotníckom zariadení,
  • možnosť využitia jazykových kurzov,
  • jednozmenný pracovný režim (od 7.00-15.30 hod., 8:30- 17.00 hod.) bez nočnej práce,
  • bezplatná možnosť parkovania,
  • účasť na kongresoch na Slovensku a v zahraničí,
  • moderné vybavenie v kliniky.

Požiadavky

Pozícia je vhodná aj pre absolventov.

Počet rokov praxe: 1

Podmienkou je znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni stredne pokročilý (B2).

  • aktívne ovládanie nemeckého jazyka (slovom aj písmom) je podmienka,
  • výhoda je prax ako zdravotná sestra,
  • skúsenosti s koordináciou sú veľkou výhodou,
  • veľký výhoda je predchádzajúca skúsenosť v IVF klinike,
  • dobré organizačné a komunikačné schopnosti.

  • Klinika Bratislava
  • 1 300 EUR/mesiac (základná zložka mzdy 1 300,- eur brutto + bonusové mesačné hodnotenie zamestnanca, výška mzdy závisí od dĺžky praxe a vzdelania)