Blog

Webinár s MUDr. Oleksandrom Sakalom

Na internete sa nachádza množstvo informácií o neplodnosti a jej liečbe, z ktorých si niektoré aj protirečia. Ako sa má bežný človek v tejto záplave informácii vyznať? Rozhodli sme sa pomôcť, a preto sme sa nielen pre našich pacientov, ale aj pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o tému neplodnosti, rozhodli 16. augusta usporiadať online prednášku - webinár. Jej súčasťou bola aj možnosť klásť otázky priamo jednému z našich odborníkov - doktorovi Sakalovi z našej kliniky v Martine. Pre všetkých, ktorí sa webináru nemohli alebo nestihli zúčastniť, prípadne pre tých ktorí nestihli nejakú jeho časť alebo by si ho radi pozreli znovu, prinášame videozáznam z tohto podujatia.

Ak sa aj vám nedarí otehotnieť alebo máte problémy s plodnosťou a radi by ste svoj stav prekonzultovali s odborníkom, neváhajte sa k nám objednať. Úvodná konzultácia je nezáväzná a pre poistencov slovenských zdravotných poisťovní aj bezplatná. Objednať sa môžete cez kontaktný formulár tu na našom webe, ale aj telefonicky počas ordinačných hodín jednotlivých kliník.

Webinár s doktorom Sakalom nebol určite náš posledný a okrem webinárov pre záujemcov o liečbu neplodnosti pravidelne pripravujeme rôzne podujatia, vrátane dňa otvorených dverí. Ak nechcete premeškať žiadnu z našich akcií, sledujte nás na našom Facebooku alebo Instagrame.

COVID-19 INFO