Blog

Vplyv štítnej žľazy na plodnosť a tehotenstvo
Podľa odhadov je až jednej žene z ôsmich počas života diagnostikovaná porucha štítnej žľazy. Jej správne fungovanie je pritom veľmi dôležité aj v súvislosti so snahou otehotnieť. Táto žľaza v tvare motýľa, ktorá sa nachádza vpredu na krku, totižto okrem metabolizmu zohráva dôležitú úlohu aj pri otehotnení a úspešnom donosení plodu.
Klientska zóna
Neustále sa snažíme zlepšovať svoje služby pre pacientov a preto sme ako prvá klinika asistovanej reprodukcie na Slovensku spustili ešte v roku 2020 službu klientskej zóny. Niektorí pacienti sa však využívaniu tohto jedinečného benefitu vyhýbajú v obavách, že ide o niečo komplikované, iní od neho majú možno trochu prehnané očakávania. Preto sme sa rozhodli lepšie…
Poruchy plodnosti sa týkajú žien aj mužov
Prevencia úzko súvisí s edukáciou pacientov. Aj preto sa ISCARE zapojil do projektu Venované ženám, v rámci ktorého naša pani doktorka Viera Belušáková porozprávala základné informácie o neplodnosti, ktoré by mala poznať (nielen) každá žena. Či už ide o prevenciu, príčiny ale aj liečbu.
Doktor má Filipa - Špeciál
Epizóda podcastu Doktor má Filipa, v ktorej účinkovala naša pani doktorka Monika Dugátová a embryológ Daniel Masarovič, zaznamenala veľký úspech, ktorý sa pretavil do množstva otázok od poslucháčov. V snahe zodpovedať aspoň časť z nich, sme vyslali našu dvojicu kolegov natočiť špeciálnu epizódu.
COVID-19 INFO