Novinky

  • Úvodná konzultácia zadarmo

    Ponúkame vám úvodnú konzultáciu na ...
  • Služby endokrinológa

    Neustále sa snažíme zlepšovať služby pre našich pacientov. Dôkazom toho je, že ako prvá klinika asistovanej ...
  • Služby internistu

    V rámci zabezpečenia čo najväčšieho komfortu pre našich klientov  Vám ponúkame na našej klinike možnosť ...

Hotline

Len pre akútne prípady
+421 917 530 510 Chcem sa objednať

Semináre

Medicínsky o neplodnosti

Čo hovoria naši pacienti

Dear Dr. Války and your great Team

In December 2014 I have born my twins after 36 weeks and 4 days of pregnancy. It´s a girl and a boy. They are so wonderfull, so sweet, so lovely, so curious, so beautiful – and they are mine! No words can tell you my happiness Thank you!

read more...Úspešnosť nášej kliniky: Klinika asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 56% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 49% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Vážený pán Doc. Války. Úvodom listu Vás srdečne pozdravujeme a chceme sa Vám poďakovať aj zamestnancom Iscare za prístup a našu krásnu dcérku Lauru. Vďaka Vám máme šťastné zdravé bábätko, ktoré sa narodilo z lásky presne na Valentína 14.2.2014. Ešte raz ďakujeme.Úspešnosť nášej kliniky: Klinika asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 56% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 49% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Veľká vďaka patrí Vám Docent Války, za náš poklad, krásnu dcérku. Narodená v auguste 2012, váha 3880 g a 50 cm.Úspešnosť nášej kliniky: Klinika asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 56% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 49% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Dobrý deň, narodila som sa 5. Januára 2010 v Dunajskej Strede. Chcela by som sa Vám poďakovať, že som sa mohla narodiť. Slovom je nám ťažké vyjadriť, čo pre nás znamená Vaša pomoc a že sme sa mohli stať rodinou.
ĎakujemeÚspešnosť nášej kliniky: Klinika asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 56% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 49% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Dňa 20.5.2003 došlo k najkrajšej udalosti v našich životoch. Po 11 rokoch manželstva sa nám narodila dcéra Sofia. Je nádherná a napĺňa nás nesmiernym šťastím. Predovšetkým Vám vďačíme za narodenie dcéry, ktorá po toľkých rokoch čakania a túžob, naplnila náš manželský život a dala mu nový zmysel. Je veľmi ťažké opísať Vám naše pocity, ale môžeme ich vyjadriť aspoň slovami vďaky za vašu pomoc. čítaj viac...Úspešnosť nášej kliniky: Klinika asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 56% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 49% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

S veľkou radosťou Vám chceme touto cestou oznámiť, že sa nám vďaka Vám po 12-tich rokoch splnil najväčší sen v živote. Dcérka Tamarka sa narodila 24.2.2003, vážila 3600g a merala 54 cm. Dnes má 41/2 mesiaca, drží sa statočne a robí nám obrovskú radosť. čítaj viac...Úspešnosť nášej kliniky: Klinika asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 56% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 49% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Keďže patríme medzi manželské páry, ktoré niekoľko rokov nemohli počať dieťa, v roku 2004 sme sa s naším problémom obrátili na Vás. V júli 2004 sme absolvovali IVF-ICSI. Transfer embrií sa uskutočnil 5. júla a po pozitívnom tehotenskom teste sme už len dúfali, že tehotenstvo prebehne bez komplikácií a ťažkosti a podarí sa nám donosiť dieťa. Tak sa aj stalo. čítaj viac...Úspešnosť nášej kliniky: Klinika asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 56% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 49% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Zároveň by sme sa Vám chceli poďakovať za to, že ste nám pomohli splniť náš sen a prispeli ste k tomu, že po návštevách u Vás a ďalších mesiacoch čakania sme sa nakoniec dočkali nášho synčeka Samka, ktorý sa narodil 30.10.2002 o 21:15. Pri narodení vážil 3,25kg, jeho dĺžka bola 51cm.čítaj viac...Úspešnosť nášej kliniky: Klinika asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 56% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 49% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.

Novinky

Služby endokrinológa

Neustále sa snažíme zlepšovať služby pre našich pacientov. Dôkazom toho je, že ako prvá klinika asistovanej reprodukcie na Slovensku ponúkame kompletné endokrinologické vyšetrenie. Stačí sa objednať na recepcii ISCARE a dohodnúť si termín vášho vyšetrenia.

Endokrinológ, MUDr. Iveta Kalafutová je pre vás k dispozícii každý piatok od 13.20 do 15.20 hod. na adrese Švabinského 15 v Bratislave.

Táto doplnková služba je spoplatnená podľa platného cenníka a je určená výhradne pacientom kliniky ISCARE, a.s.

Služby internistu

V rámci zabezpečenia čo najväčšieho komfortu pre našich klientov  Vám ponúkame na našej klinike možnosť využiť  komplexné služby internistu. V rámci týchto služieb u nás dostanete kompletné interné predoperačné vyšetrenie, EKG, odbery a odbornú konzultáciu s internistom. Táto konzultácia je možná v slovenskom aj v cudzom jazyku. Odborník - internista je pre Vás k dispozícií každý utorok od 13.00 do 15.00 a každý štvrtok od 10.00 do 12.00 hod.

Táto doplnková služba je spoplatnená podľa platného cenníka ISCARE, a.s.

Pozrite si video z našej novej kliniky

Slávnostné otvorenie novej kliniky ISCARE REPROFIT

Dňa 22.1.2016 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie nášho nového pracoviska kliniky reprodukčnej medicíny ISCARE REPROFIT, ako spoločný projekt týchto významných kliník, ktoré sú súčasťou nadnárodnej skupiny FutureLife. Na Slovensku tak ide o najväčšiu a najmodernejšie vybavenú novú kliniku.

Viac

Ako ISCARE, tak aj REPROFIT sa stali súčasťou skupiny súkromných zdravotníckych zariadení FutureLife už v roku 2014. Skupina FutureLife zastrešuje najvýznamnejšie kliniky v Českej a Slovenskej republike a jej novým investorom je fond Hartenberg. Otvorenie novej kliniky komentuje MUDr. Marek Koudelka, IVF medicínsky riaditeľ skupiny FutureLife: „Dlhodobá, veľmi úzka a úspešná spolupráca kliniky ISCARE v Bratislave s klinikou REPROFIT International v Brne nás doviedla až do dnešného dňa, kedy v Bratislave otvárame naše nové spoločné pracovisko. Táto nová klinika je vybavená tou najmodernejšou technikou, ktorá zodpovedá svetovým štandardom a ponúka tak široké spektrum nových liečebných možností. Našou ambíciou je dosiahnuť až 2000 IVF cyklov ročne." MUDr. Marek Koudelka je významný a vyhľadávaný lekár reprodukčnej medicíny v Českej republike, ktorý kliniku REPROFIT International v Brne pred desiatimi rokmi sám zakladal.

„Sme radi, že môžeme slovenským, ale aj zahraničným párom poskytnúť špičkovú starostlivosť. Dúfame, že vďaka vysokej odbornej úrovni medicínskeho personálu, ako aj individuálneho a profesionálnemu prístupu k našim klientom a pacientom dokážeme, že aj na Slovensku sa dá robiť medicína na špičkovej úrovni", hovorí MUDr. Oktavian Kuchárik, člen predstavenstva a generálny riaditeľ ISCARE REPROFIT.

Nová klinika reprodukčnej medicíny ISCARE REPROFIT v Bratislave sa nachádza v Apollo Business Centre II. Priestory kliniky na ploche 1500 m2 poskytnú klientom a pacientom nadštandardnú starostlivosť nielen v oblasti reprodukčnej medicíny, ale aj v oblasti gynekológie, urológie a jednodňovej chirurgie. Novinkou je psychologické poradenstvo a služby v oblasti internej medicíny a genetiky. „Našim pacientom chceme vychádzať v ústrety po všetkých možných stránkach. Pre poskytovanie psychologického poradenstva sme sa rozhodli na základe faktu, že ide o intímnu tému, ktorá si žiada výnimočný a vysoko profesionálny prístup," hovorí MUDr. Michaela Grossová, PhD., medicínska riaditeľka ISCARE REPROFIT.

Pôvodná klinika ISCARE v Bratislave bola otvorená v roku 1999 ako vôbec prvé IVF centrum na Slovensku. Pod vedením Doc. MUDr. Jozefa Válkyho CSc. za 17 rokov svojej existencie dala život viac ako 3300 deťom. „Sme jedinou klinikou, ktorá má už svoje vnúča. Jedna z našich pacientiek, narodená z IVF cyklu, minulý rok otehotnela prirodzenou cestou a porodila zdravého potomka," hovorí Mgr. Ana Ivanová, hlavný embryológ ISCARE REPROFIT. Na klinike v súčasnosti pracuje tím špičkových lekárov a embryológov, ktorí sa môžu pochváliť úspešnosťou dosahujúcou európskych parametrov.

FutureLife a.s.

FutureLife združuje súkromné zdravotnícke zariadenia, ktoré sa špecializujú hlavne na starostlivosť o ženu. Pôsobí v odbornostiach gynekológia, asistovaná reprodukcia, gastroenterológia, genetika a ďalších pridružených odboroch. Skupina predstavuje nadnárodnú sieť kliník asistovanej reprodukcie s pobočkami v Českej a Slovenskej republike a Londýne. Investorom skupiny je fond Hartenberg.

MENEJ

Služby psychológa

Našim klientkam, našim klientom

Ak vás cesta za vytúženým bábätkom priviedla až do nášho centra, pravdepodobne ste si už prežili nejaké sklamanie a smútok z toho, že sa vám nedarí otehotnieť a mnoho otázok, ktoré vám víria hlavou, zostáva nezodpovedaných. Problém s otehotnením sa netýka len vášho, prípadne partnerovho fyzického stavu, ale prináša so sebou veľký tlak na psychiku, je aj záťažou na fungovanie vzťahu, ako vášho, tak aj s okolím. Záleží nám na vás, na tom, aby ste sa v tomto náročnom období cítili čo možno najviac uvoľnene a v psychickej rovnováhe primeranej okolnostiam, ktoré prežívate.

Priamo u nás v centre, vám od januára 2016 ponúkame využiť služby psychológa. Pre viac informácií kliknite sem.

Viac

Neplodnosť, jej liečba a vplyv na psychiku

Hoci sa dnes už pomerne často rozpráva o neplodnosti, liečbe neplodnosti, alebo o umelom oplodnení, len zriedka sa spomína psychická stránka celej tejto problematiky. Podľa štatistík Svetovej zdravotníckej organizácie v Euroamerickej populácii má problém s otehotnením každý 6 – 8 pár.

Liečba neplodnosti, alebo samotný proces umelého oplodnenia sú čisto fyziologická záležitosť, ich následky však, hlavne po neúspešnej liečbe, cykle, sú hlavne na duši. Môžeme povedať, že majú až zahlcujúci dopad na prežívanie ženy, ale aj páru.

V súčasnosti nemáme žiadny relevantný výskum, ktorý by potvrdil, že psychická nepohoda je príčinou neplodnosti, ale viacero výskumov nám naopak potvrdzuje, že neplodnosť má za následok zvýšenú úzkosť, depresívne prežívanie a stres. Z toho sa potom človek veľmi ľahko ocitá v tzv. začarovanom kruhu. Ak sa človek dozvie že je neplodný, často prežíva emócie podobné tým, aké prežívajú ľudia po strate. Pritom nemusí ísť len o stratu v podobe smrti, ako napríklad o stratu životného partnera, ale aj o stratu zamestnania, stratu domova, jednoducho o stratu niečoho, čo je významné pre život jednotlivca. A schopnosť splodiť potomka je pre väčšinu z nás významná. Typické reakcie sú šok, smútok, depresia, hnev a frustrácia, ale aj menšia sebaistota a znížené sebaponímanie a pocit, akoby sme nemali život vo vlastných rukách.

Trpieť môžu aj vzťahy. Nielen ten prvotný vzťah s manželom, či partnerom, ale aj vzťahy s priateľmi a rodinou, ktoré môžu byť bolestivé pre časté, ale účinkom sa míňajúce dobré rady, ktorými sa nám naši najbližší snažia pomôcť. Fyzický stav je vplyvom hormónov iný, ako sme zvyknuté. Finančná stránka veci tiež zohráva svoju úlohu. Náklady na liečbu neplodnosti nie sú zanedbateľné, ani v prípade, že časť z nich prepláca zdravotná poisťovňa. Pocity beznádeje a bezmocnosti, ak vieme že si ďalšiu liečbu nemôžeme dovoliť, nie sú ničím výnimočné. Neúspech v liečbe nesie so sebou ďalší smútok a stres. Dosiahnutie „cieľa“, pestovať v náručí vlastné bábätko sa nám vzďaľuje a len veľmi ťažko sa s tým dokáže zmieriť. Ak vôbec. Tiež je ťažké sa rozhodnúť, kedy prestať s liečbou. Často si jeden partner želá pokračovať v nových cykloch a druhý už je pripravený skončiť a hľadať možnosti inak, napríklad cestou adopcie, alebo osvojenia.

Mnohí z nás si s celou touto situáciou vedia poradiť sami, alebo majú podporu a pomoc priateľov, či rodiny. Niektorým môže byť nápomocná konzultácia s odborníkom v tejto problematike. Každý z nás má svoj spôsob zvládania ťažkých situácií.

Ak cítite, že tlak okolností je na vás priveľký, je dobré podeliť sa oň a môžeme sa pokúsiť ho spoločnými silami a prácou rozpustiť.

MENEJ

Konzultácia k výsledkom spermiogramu zadarmo


Poskytujeme Vám rozšírenú konzultáciu výsledkov spermiogramu zadarmo. Konzultácia bude prebiehať s embryológom, ktorý Vám podrobne vysvetlí výsledok spermiogramu, zodpovedá všetky otázky a navrhne ďaľší postup.

O NÁS

Klinika reprodukčnej medicíny ISCARE, a.s. je prvá IVF klinika na Slovensku, dnes už s takmer 18-ročnou praxou. Klinika počas svojej doterajšej existencie priviedla na svet viac ako 3600 detí a v súčasnosti prežíva nový rozkvet.

Od roku 2014 sa naše centrum stalo súčasťou reťazca zdravotníckych zariadení FutureLife s.r.o. fondu Hartenberg Capital. Do skupiny FutureLife s.r.o. patria najlepšie centrá v Čechách a viaceré európske centrá. V tejto veľkej spoločnosti sa vedomosti a skúsenosti rýchlo odovzdávajú a ponúka sa široké spektrum nových liečebných možností. V nových podmienkach sa obnovil prístrojový park laboratórií v ISCARE, a.s. a využívame aj skúsenosti českých centier. Veľmi úzko spolupracujeme s centrom Reprofit v Brne – formou výmeny pracovníkov, skúseností a spoločnými seminármi. Častým hosťom na našej klinike je aj na Slovensku mnohým pacientkam známy MUDr. Marek Koudelka. Snahou novovytvorenej spoločnosti je ponúknuť slovenským pacientkam rovnako úspešnú liečbu ako v iných klinikách nášho medzinárodného reťazca.

Viac


PLATBA

Zmluvné poisťovne

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Union zdravotná poisťovňa, a.s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Spôsob platby

Hotovosť v pokladni centra, Poštová poukážka, Bankovým prevodom
Prostredníctvom platobnej karty

CENNÍK

Naša adresa

ISCARE, a.s.
Klinika reprodukčnej medicíny, gynekológie a urológie
 Apollo Business Center II, blok B,
4. poschodie
Prievozská 4/A
821 09 Bratislava
Slovenská republika

Objednajte sa

recepcia:

+421 907 533 993
+421 (2) 5920 7800

e-mail: iscare@iscare.sk

Koordinátorka IVF cyklov

+421 917 530 510

Ordinačné hodiny

Vedenie

MUDr. Oktavian Kuchárik
Člen predstavenstva
a generálny riaditeľ ISCARE, a.s.

MUDr. Michaela Grossová, PhD.
Odborný garant 

MUDr. Lenka Reismüllerová, PhD., MPH
Vedúci lekár

Naša adresa

ISCARE, a.s.
Kollárová 2,
Martin, 036 01
Slovenska republika

Korešpondenčná adresa

ISCARE, a.s.
P.O. Box 172
Martin 1
036 01

Ďalšie telefónne číslaKOORDINÁTORKA IVF CYKLOV:
+421 917 330 014

Objednajte sa

recepcia:
+421(43) 401 2116
+421 905 965 983

E-mail:

Ordinačné hodiny

Vedenie

MUDr. Oktavian Kuchárik
Člen predstavenstva
a Generálny riaditeľ ISCARE, a.s.

Zavolajte mi

Odoslať

Chcem sa objednať

telefonicky
mailom
Odoslať