List č.1

Zároveň by sme sa Vám chceli poďakovať za to, že ste nám pomohli splniť náš sen a prispeli ste k tomu, že po návštevách u Vás a ďalších mesiacoch čakania sme sa nakoniec dočkali nášho synčeka Samka, ktorý sa narodil 30.10.2002 o 21:15. Pri narodení vážil 3,25kg, jeho dĺžka bola 51cm.

Je zdravý, pre nás je to to najkrajšie dieťatko na svete. Prvé Vianoce s ním boli tie najkrajšie aké sme doteraz prežili. Už od prvých dní od narodenia sme si uvedomili, že bez neho by sme si to už vôbec nevedeli predstaviť.

Byť rodičom je veľmi krásna a zodpovedná úloha v živote človeka. Aj Vašou zásluhou celého kolektívu ISCARE a.s. sme mohli tento pocit zažiť a stať sa rodičom nášho dieťatka.

Chceli by sme sa Vám poďakovať a popriať Vám veľa energie do Vašej práce ktorú vykonáva Vaša spoločnosť. Veď k Vám prichádzajú páry, ktoré túžia po dieťatku ako my, keď sa príroda alebo iná príčina rozhodne o tom, že muž a žena nemajú deti aj keď veľmi chcú. Vy ste často krát posledná nádej, ktorá môže tento stav pomôcť zmeniť. Sme radi, že práve nám sa to podarilo. Prajeme aj ostatným párom aby mohli zažiť ten krásny pocit byť mamou a otcom a Vám čo najviac šťastných rodičov ako sme my.

Ďakujeme!

S pozdravom ...