Novinky

  • Služby internistu

    V rámci zabezpečenia čo najväčšieho komfortu pre našich klientov  Vám ponúkame na našej klinike možnosť ...
  • Slávnostné otvorenie novej kliniky ISCARE REPROFIT

    Dňa 22.1.2016 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie nášho nového pracoviska kliniky reprodukčnej medicíny ...
  • Služby psychológa priamo na klinike

    Našim klientkam, našim klientom Ak vás cesta za vytúženým bábätkom priviedla až do nášho centra, ...

Hotline

Len pre akútne prípady
+421 917 530 510 Chcem sa objednať
REPRODUKČNÁ MEDICÍNA

Dôsledkom stúpajúceho počtu neplodných párov vzniklo nové, rýchlo sa rozvíjajúce odvetvie medicíny. Hlavným nástrojom tohto odboru je mimotelové oplodnenie, kým rôzne heroické operačné výkony a neúčinná liečba sa opúšťajú.

Časovanie ovulácie

Prvým krokom býva lieková úprava porúch funkcie pohlavných orgánov a vhodné načasovanie pohlavného styku. Dôležité je sledovanie reakcie vaječníkov na podané lieky a dodržanie termínu styku na obdobie uvoľnenia sa vajíčka. Táto kapitola liečby patrí viac do praxe obvodného gynekológa. Keď takáto liečba v krátkom čase neprinesie úspech je nutné čím skôr pátrať po skutočnej príčine problému.
Úspešnosť sledovanie ovulácie je 15 až 23 %.

IUI - ZAVEDENIE SPERMIÍ DO MATERNICE

Intrauterinná inseminácia (IUI), vloženie spermií do maternice, je najjednoduchší zákrok asistovanej reprodukcie. Spermie vkladáme počas ovulácie, po hormonálnej príprave alebo bez nej. IUI sa odporúča hlavne pri imunologickej príčine neplodnosti, pretože protilátky proti spermiám pôsobia predovšetkým priamo v krčku maternice. Podmienkou sú prechodné vajcovody a minimálne 5 miliónov spermii v 1 mililitri po spracovaní.
Úspešnosť intrauterinnej inseminácie sa pohybuje 8-10%

IVF - MIMOTELOVÉ OPLODNENIE

In vitro fertilizácia (IVF) je oplodnenie oocytu (vajíčka) mimo tela ženy, konkrétne spoločnou kultiváciou vajíčok a spermií v špeciálnej miske. Ide o základnú metódu, ktorá sa využíva v reprodukčnej medicíne. Táto metóda je indikovaná len v prípade fyziologického spermiogramu (normozoospermia) a nižšieho veku pacientky (do 34r.). Podstatou metódy je, že spermie sami preniknú do oocytu, čo sa nemusí vždy podariť, resp. môže do oocytu preniknúť aj abnormálna spermia . Preto obzvlášť v prípadoch rôznych porúch spermiogramu je indikovaná ICSI metóda.
Štatistická úspešnosť je 50-60 %.

ICSI - ZAVEDENIE SPERMIE DO VAJÍČKA

Ide o mikromanipulačnú metódu, pri ktorej je spermia zavedená špeciálnou sklenenou pipetou pod mikroskopom priamo do cytoplazmy vajíčka (intracytoplamic sperm injection). Embryológ vyberá spermiu pod veľkým zväčšením po posúdení jej morfologických (štrukturálnych) vlastností a na základe jej pohybu. Následne je spermia imobilizovaná a vpichnutá do zrelého oocytu. Je tak zabezpečená vyššia pravdepodobnosť oplodnenia. Štatistická úspešnosť je 70-80%. ICSI je indikovaná pri rôznych poruchách spermiogramu, vyššom veku pacientky (nad 35r.), ale taktiež v prípadoch, ak stimuláciou získame nižší počet oocytov

PREDĹŽENÁ KULTIVÁCIA EMBRYÍ

Pri prirodzenom počatí dochádza k oplodneniu vajíčka vo vajíčkovode, v jeho ampulárnej časti. Po oplodnení je embryo transportované do dutiny maternice, táto cesta mu trvá asi 6 dní. Pri predĺženej kultivácii vytvárame embryu podobné podmienky tým, že do maternice ho vkladáme v rovnakom čase, ako pri prirodzenom počatí a aj štádium embrya je rovnaké. Pri predĺženej kultivácii vytvárame embryu lepšie podmienky na uhniezdenie a vyberáme tak najkvalitnejšie embryo, čím zvyšujeme úspešnosť.

IVM – IN VITRO MATURÁCIA OCYTOV

In vitro maturácia (IVM), dozretie vajíčok mimo tela matky, je metóda mimotelového oplodnenia, pri ktorej vyberieme z vaječníka nezrelé vajíčka, po dozretí v médiách nasleduje oplodnenie v laboratórnych podmienkach metódou ICSI a nakoniec prenos embrya. Takýto spôsob liečby nie je úplne bežný, vyžaduje upravené podmienky odberu a manipulácie s vajíčkami. Metóda je vhodná pre pacientky, ktoré zle reagujú na stimuláciu vaječníkov. IVM oocytov považujeme za najlepšiu prevenciu ovariálneho hyperstimulačného syndrómu (OHSS), často ju používame u pacientiek so syndrómom polycystických vaječníkov (PCOS).

PIGD

Predimplantačná genetická diagnostika embryí v prevencii geneticky podmienených chorôb a habituálneho potrácania.

viac informácií >>

IVF SOFT - ĽAHKÉ STIMULAČNÉ PROTOKOLY

Účelom liekovej prípravy vaječníkov na odber vajíčok je získanie väčšieho počtu vajíčok, aby sa po oplodnení umožnil výber najkvalitnejších embryí pre prenos. Za určitých presne stanovených podmienok sa robí tzv. minimálna stimulácia vaječníkov tabletkami, alebo injekciami. Postup pri liečbe je rovnaký, ako pri IVF alebo ICSI s následným embryotransferom, avšak úspešnosť liečby je pri menšom počte vajíčok znížená.

SINGLE EMBRYO TRANSFER

PREDIMPLANTAČNÁ GENETIKA

METÓDY
ASISTOVANEJ
REPRODUKCIE

Každý z našich liečebných postupov podáva prírode pomocnú ruku, „asistuje“ prírode, aby sa čo najviac zvýšila šanca vajíčku a spermie splynúť, dať vznik zárodku a prípadne zdravému tehotenstvu – to je dôvod, prečo sa tieto postupy liečby označujú ako „asistovaná reprodukcia“. Asistovaným počatím sa však liečba obvykle nezačína. V liečbe postupujeme od jednoduchých odporúčaní k stále náročnejším metódam, kým dosiahneme otehotnenie.

DARCOVSKÝ PROGRAM

Darcovský program v našom centre asistovanej reprodukcie zahŕňa proces darovania spermií a oocytov (vajíčok), ktoré následne umožňujú mnohým neplodným párom splnenie sna a túžby po dieťati. Príjem darovaných reprodukčných buniek je jedinou možnosťou ako dosiahnuť vytúžené tehotenstvo. Úspešnosť liečby s darovanými bunkami je 55-60%!

Darovanie spermií či oocytov je prísne anonymné medzi darcom a príjemcom a je spojené s finančnou kompenzáciou nákladov.

JEDNODŇOVÁ
CHIRURGIA

V rámci jednodňovej chirurgie v gynekológii vykonávame krátke operačné zákroky, ktoré si nevyžadujú hospitalizáciu dlhšiu ako 24 hodín. Zväčša pacientky odchádzajú do domáceho ošetrenia v deň zákroku. Najčastejšími zákrokmi sú diagnostická laparoskopia, diagnostická a operačná hysteroskopia, kyretáž, konizácia a iné. Pre bližšie informácie nás kontaktujte telefonicky alebo mailom.

Čo hovoria naši pacienti

Dear Dr. Války and your great Team

In December 2014 I have born my twins after 36 weeks and 4 days of pregnancy. It´s a girl and a boy. They are so wonderfull, so sweet, so lovely, so curious, so beautiful – and they are mine! No words can tell you my happiness Thank you!

read more...Úspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Dobrý deň p. MUDr. Galo a kolektív ISCARE.

V prílohe tohto listu Vám posielame fotku našej malej dcérky. Posielame trošku oneskorene, ale ten čas nám teraz akosi plynie rýchlejšie

Dcérka sa volá Timea a narodila sa 1.2.2014 o 5.05 hod. v ružomberskej pôrodnici s váhou 3200 gr a dĺžkou 50 cm. Pôrod bol nakoniec cisársky.

Zároveň týmto, by sme sa Vám chceli veľmi pekne poďakovať za pomoc a úžasnú starostlivosť pri poskytovaní  Vašich služieb. Sme radi, že sme si vybrali ISCARE a sme nesmierne šťastní za krásny dar, ktorý nám robí neskutočnú radosť.

Prajeme Vám veľa takto šťastných rodičov. S pozdravom,
Ján a Daniela
(najšťastnejší rodičia na svete)Úspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Dobrý deň MUDr. Galo a celý tím kliniky Iscare.

Chceme sa s vami podeliť o veľkú radosť, ktorá k nám prišla dňa 5.3.2014 o 10.50 hod. . Narodila sa nám krásna dcérka Katarínka s mierami 2780g a 49cm. V 39.týždni, spontánny pôrod. Všetko dopadlo v poriadku a dnes si užívame 8.týždeň!!!

Ďakujeme vám za milé a veľmi ľudské správanie počas našich návštev u vás.
PS: prídeme si aj pre bračeka
Prajeme vám, nech sa vám aj naďalej darí v tom, čo robíte a vaša úspešnosť nech len a len rastie.

Pozdravujeme. Katarína , Jozef, Katarínka, PartizánskeÚspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Milý pán doktor Galo a celý personál ISCARE Martin,

chceli by sme vám touto cestou všetkým poďakovať za to najcennejšie, čo človek môže od života dostať. Aj keď sme začali vaše centrum navštevovať s malou nedôverou, že naozaj sa nám podarí mať bábätko na prvý pokus po umelom oplodnení, naša túžba sa zmenila na skutočnosť. Po úspešnom transfere jedného malého embryjka – 17. júna 2013 sa nám 24. februára 2014 o 9.25 narodila naša malá princezná. Pri narodení vážila 3610 g a merala 52 cm. Dostala meno Emma. Za tento, aj keď vzrastom malý, ale inak veľký poklad, vám patrí veľké – ďakujeme.

S pozdravom Renáta a PavolÚspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Vážený pán Doc. Války. Úvodom listu Vás srdečne pozdravujeme a chceme sa Vám poďakovať aj zamestnancom Iscare za prístup a našu krásnu dcérku Lauru. Vďaka Vám máme šťastné zdravé bábätko, ktoré sa narodilo z lásky presne na Valentína 14.2.2014. Ešte raz ďakujeme.Úspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Veľká vďaka patrí Vám Docent Války, za náš poklad, krásnu dcérku. Narodená v auguste 2012, váha 3880 g a 50 cm.Úspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Dobrý deň, narodila som sa 5. Januára 2010 v Dunajskej Strede. Chcela by som sa Vám poďakovať, že som sa mohla narodiť. Slovom je nám ťažké vyjadriť, čo pre nás znamená Vaša pomoc a že sme sa mohli stať rodinou.
ĎakujemeÚspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Dňa 20.5.2003 došlo k najkrajšej udalosti v našich životoch. Po 11 rokoch manželstva sa nám narodila dcéra Sofia. Je nádherná a napĺňa nás nesmiernym šťastím. Predovšetkým Vám vďačíme za narodenie dcéry, ktorá po toľkých rokoch čakania a túžob, naplnila náš manželský život a dala mu nový zmysel. Je veľmi ťažké opísať Vám naše pocity, ale môžeme ich vyjadriť aspoň slovami vďaky za vašu pomoc. čítaj viac...Úspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

S veľkou radosťou Vám chceme touto cestou oznámiť, že sa nám vďaka Vám po 12-tich rokoch splnil najväčší sen v živote. Dcérka Tamarka sa narodila 24.2.2003, vážila 3600g a merala 54 cm. Dnes má 41/2 mesiaca, drží sa statočne a robí nám obrovskú radosť. čítaj viac...Úspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Keďže patríme medzi manželské páry, ktoré niekoľko rokov nemohli počať dieťa, v roku 2004 sme sa s naším problémom obrátili na Vás. V júli 2004 sme absolvovali IVF-ICSI. Transfer embrií sa uskutočnil 5. júla a po pozitívnom tehotenskom teste sme už len dúfali, že tehotenstvo prebehne bez komplikácií a ťažkosti a podarí sa nám donosiť dieťa. Tak sa aj stalo. čítaj viac...Úspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Čo hovoria naši pacienti

Zároveň by sme sa Vám chceli poďakovať za to, že ste nám pomohli splniť náš sen a prispeli ste k tomu, že po návštevách u Vás a ďalších mesiacoch čakania sme sa nakoniec dočkali nášho synčeka Samka, ktorý sa narodil 30.10.2002 o 21:15. Pri narodení vážil 3,25kg, jeho dĺžka bola 51cm.čítaj viac...Úspešnosť nášho centra: Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE má v dlhodobom priemere 43% úspešnosť na prenos čerstvých embryí a 35% úspešnosť na prenos mrazených / rozmrazených embryí.
Naša poradňa
SPÝTAJTE SA ODBORNÍKA

Odoslať


MUDr. Lenka Reismüllerová, PhD., MPH
Napíšte nám otázku, radi vám poradíme.

Novinky

Služby internistu

V rámci zabezpečenia čo najväčšieho komfortu pre našich klientov  Vám ponúkame na našej klinike možnosť využiť  komplexné služby internistu. V rámci týchto služieb u nás dostanete kompletné interné predoperačné vyšetrenie, EKG, odbery a odbornú konzultáciu s internistom. Táto konzultácia je možná v slovenskom aj v cudzom jazyku. Odborník - internista je pre Vás k dispozícií každý utorok od 10.00 do 15.00 a každý štvrtok od 10.00 do 12.00 hod.

Táto doplnková služba je spoplatnená podľa platného cenníka.

Pozrite si video z našej novej kliniky!

Slávnostné otvorenie novej kliniky ISCARE REPROFIT

Dňa 22.1.2016 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie nášho nového pracoviska kliniky reprodukčnej medicíny ISCARE REPROFIT, ako spoločný projekt týchto významných kliník, ktoré sú súčasťou nadnárodnej skupiny FutureLife. Na Slovensku tak ide o najväčšiu a najmodernejšie vybavenú novú kliniku.

Viac

Ako ISCARE, tak aj REPROFIT sa stali súčasťou skupiny súkromných zdravotníckych zariadení FutureLife už v roku 2014. Skupina FutureLife zastrešuje najvýznamnejšie kliniky v Českej a Slovenskej republike a jej novým investorom je fond Hartenberg. Otvorenie novej kliniky komentuje MUDr. Marek Koudelka, IVF medicínsky riaditeľ skupiny FutureLife: „Dlhodobá, veľmi úzka a úspešná spolupráca kliniky ISCARE v Bratislave s klinikou REPROFIT International v Brne nás doviedla až do dnešného dňa, kedy v Bratislave otvárame naše nové spoločné pracovisko. Táto nová klinika je vybavená tou najmodernejšou technikou, ktorá zodpovedá svetovým štandardom a ponúka tak široké spektrum nových liečebných možností. Našou ambíciou je dosiahnuť až 2000 IVF cyklov ročne." MUDr. Marek Koudelka je významný a vyhľadávaný lekár reprodukčnej medicíny v Českej republike, ktorý kliniku REPROFIT International v Brne pred desiatimi rokmi sám zakladal.

„Sme radi, že môžeme slovenským, ale aj zahraničným párom poskytnúť špičkovú starostlivosť. Dúfame, že vďaka vysokej odbornej úrovni medicínskeho personálu, ako aj individuálneho a profesionálnemu prístupu k našim klientom a pacientom dokážeme, že aj na Slovensku sa dá robiť medicína na špičkovej úrovni", hovorí MUDr. Oktavian Kuchárik, člen predstavenstva a generálny riaditeľ ISCARE REPROFIT.

Nová klinika reprodukčnej medicíny ISCARE REPROFIT v Bratislave sa nachádza v Apollo Business Centre II. Priestory kliniky na ploche 1500 m2 poskytnú klientom a pacientom nadštandardnú starostlivosť nielen v oblasti reprodukčnej medicíny, ale aj v oblasti gynekológie, urológie a jednodňovej chirurgie. Novinkou je psychologické poradenstvo a služby v oblasti internej medicíny a genetiky. „Našim pacientom chceme vychádzať v ústrety po všetkých možných stránkach. Pre poskytovanie psychologického poradenstva sme sa rozhodli na základe faktu, že ide o intímnu tému, ktorá si žiada výnimočný a vysoko profesionálny prístup," hovorí MUDr. Michaela Grossová, PhD., medicínska riaditeľka ISCARE REPROFIT.

Pôvodná klinika ISCARE v Bratislave bola otvorená v roku 1999 ako vôbec prvé IVF centrum na Slovensku. Pod vedením Doc. MUDr. Jozefa Válkyho CSc. za 17 rokov svojej existencie dala život viac ako 3300 deťom. „Sme jedinou klinikou, ktorá má už svoje vnúča. Jedna z našich pacientiek, narodená z IVF cyklu, minulý rok otehotnela prirodzenou cestou a porodila zdravého potomka," hovorí Mgr. Ana Ivanová, hlavný embryológ ISCARE REPROFIT. Na klinike v súčasnosti pracuje tím špičkových lekárov a embryológov, ktorí sa môžu pochváliť úspešnosťou dosahujúcou európskych parametrov.

FutureLife a.s.

FutureLife združuje súkromné zdravotnícke zariadenia, ktoré sa špecializujú hlavne na starostlivosť o ženu. Pôsobí v odbornostiach gynekológia, asistovaná reprodukcia, gastroenterológia, genetika a ďalších pridružených odboroch. Skupina predstavuje nadnárodnú sieť kliník asistovanej reprodukcie s pobočkami v Českej a Slovenskej republike a Londýne. Investorom skupiny je fond Hartenberg.

MENEJ

Služby psychológa priamo na klinike

Našim klientkam, našim klientom

Ak vás cesta za vytúženým bábätkom priviedla až do nášho centra, pravdepodobne ste si už prežili nejaké sklamanie a smútok z toho, že sa vám nedarí otehotnieť a mnoho otázok, ktoré vám víria hlavou, zostáva nezodpovedaných. Problém s otehotnením sa netýka len vášho, prípadne partnerovho fyzického stavu, ale prináša so sebou veľký tlak na psychiku, je aj záťažou na fungovanie vzťahu, ako vášho, tak aj s okolím. Záleží nám na vás, na tom, aby ste sa v tomto náročnom období cítili čo možno najviac uvoľnene a v psychickej rovnováhe primeranej okolnostiam, ktoré prežívate.

Priamo u nás v centre, vám od januára 2016 ponúkame využiť služby psychológa. Pre viac informácií kliknite sem.

Viac

Neplodnosť, jej liečba a vplyv na psychiku

Hoci sa dnes už pomerne často rozpráva o neplodnosti, liečbe neplodnosti, alebo o umelom oplodnení, len zriedka sa spomína psychická stránka celej tejto problematiky. Podľa štatistík Svetovej zdravotníckej organizácie v Euroamerickej populácii má problém s otehotnením každý 6 – 8 pár.

Liečba neplodnosti, alebo samotný proces umelého oplodnenia sú čisto fyziologická záležitosť, ich následky však, hlavne po neúspešnej liečbe, cykle, sú hlavne na duši. Môžeme povedať, že majú až zahlcujúci dopad na prežívanie ženy, ale aj páru.

V súčasnosti nemáme žiadny relevantný výskum, ktorý by potvrdil, že psychická nepohoda je príčinou neplodnosti, ale viacero výskumov nám naopak potvrdzuje, že neplodnosť má za následok zvýšenú úzkosť, depresívne prežívanie a stres. Z toho sa potom človek veľmi ľahko ocitá v tzv. začarovanom kruhu. Ak sa človek dozvie že je neplodný, často prežíva emócie podobné tým, aké prežívajú ľudia po strate. Pritom nemusí ísť len o stratu v podobe smrti, ako napríklad o stratu životného partnera, ale aj o stratu zamestnania, stratu domova, jednoducho o stratu niečoho, čo je významné pre život jednotlivca. A schopnosť splodiť potomka je pre väčšinu z nás významná. Typické reakcie sú šok, smútok, depresia, hnev a frustrácia, ale aj menšia sebaistota a znížené sebaponímanie a pocit, akoby sme nemali život vo vlastných rukách.

Trpieť môžu aj vzťahy. Nielen ten prvotný vzťah s manželom, či partnerom, ale aj vzťahy s priateľmi a rodinou, ktoré môžu byť bolestivé pre časté, ale účinkom sa míňajúce dobré rady, ktorými sa nám naši najbližší snažia pomôcť. Fyzický stav je vplyvom hormónov iný, ako sme zvyknuté. Finančná stránka veci tiež zohráva svoju úlohu. Náklady na liečbu neplodnosti nie sú zanedbateľné, ani v prípade, že časť z nich prepláca zdravotná poisťovňa. Pocity beznádeje a bezmocnosti, ak vieme že si ďalšiu liečbu nemôžeme dovoliť, nie sú ničím výnimočné. Neúspech v liečbe nesie so sebou ďalší smútok a stres. Dosiahnutie „cieľa“, pestovať v náručí vlastné bábätko sa nám vzďaľuje a len veľmi ťažko sa s tým dokáže zmieriť. Ak vôbec. Tiež je ťažké sa rozhodnúť, kedy prestať s liečbou. Často si jeden partner želá pokračovať v nových cykloch a druhý už je pripravený skončiť a hľadať možnosti inak, napríklad cestou adopcie, alebo osvojenia.

Mnohí z nás si s celou touto situáciou vedia poradiť sami, alebo majú podporu a pomoc priateľov, či rodiny. Niektorým môže byť nápomocná konzultácia s odborníkom v tejto problematike. Každý z nás má svoj spôsob zvládania ťažkých situácií.

Ak cítite, že tlak okolností je na vás priveľký, je dobré podeliť sa oň a môžeme sa pokúsiť ho spoločnými silami a prácou rozpustiť.

MENEJ

Každý utorok robíme novým pacientom spermiogram zadarmo!

Novému mužskému klientovi, ktorý navštívi našu kliniku kvôli zisteniu jeho plodnosti, čo znamená vyšetrenie spermiogramu, poskytujeme každý utorok úvodný spermiogram zdarma.
Novému páru, ktorý na našej klinike absolvuje IVF cyklus, poskytujeme každý utorok úvodný spermiogram zdarma.
Ostatné spermiogramy sú spoplatnené podľa platného cenníka.

ZĽAVA 10% PRE KAŽDÝ NOVÝ PÁR

Každý nový pár, ktorý navštívi CENTRUM REPRODUKČNEJ MEDICÍNY ISCARE, a.s., má PRVÚ KONZULTÁCIU ZDARMA! A navyše, ako BONUS, si môže uplatniť 10% ZĽAVU na ľubovoľný výkon realizovaný na našej klinike.

Vytlačte si kupón na uplatnenie zľavy

MACS – neinvazívna technika na selekciu vitálnych spermií

MACS – magnetická separácia spermií

V každom ejakulate sa nachádza približne 20% spermií v procese apoptózy- programovanej bunkovej smrti. MACS je nová, neinvazívna technika na selekciu vitálnych spermii s nižším percentom DNA fragmentácie. Systém využíva magnetické koloidné mikročastice naviazané na AnexinV, umožňujúci rozpoznať špecifický antigén prítomný v plazmatickej membráne apoptických spermií. Takto vyselektované spermie sa môžu použiť na IUI a IVF/ICSI, čo môže zvýšiť úspešnosť otehotnenia a môže znížiť riziko potratu.

DEŇ MATIEK 2015 - STRETNUTIE LEKÁROV A RODIČOV

Na Deň matiek naše centrum asistovanej reprodukcie už tradične zorganizovalo stretnutie lekárov a rodičov, ktorí na našej klinike podstúpili proces umelého oplodnenia.

Viac

Spoločne sa tešili zo zdravých a krásnych detí, ktoré prišli na svet práve s pomocou tímu odborníkov Iscare.

čítajte viac >>

MENEJ

O NÁS

Centrum asistovanej reprodukcie ISCARE, a.s. je prvé IVF centrum na Slovensku, dnes už s takmer 16-ročnou praxou. Centrum počas svojej doterajšej existencie priviedlo na svet viac ako 3000 detí a v súčasnosti prežíva nový rozkvet.

Od roku 2014 sa naše centrum stalo súčasťou reťazca zdravotníckych zariadení FutureLife s.r.o. fondu Hartenberg Capital. Do skupiny FutureLife s.r.o. patria najlepšie centrá v Čechách a viaceré európske centrá. V tejto veľkej spoločnosti sa vedomosti a skúsenosti rýchlo odovzdávajú a ponúka sa široké spektrum nových liečebných možností. V nových podmienkach sa obnovil prístrojový park laboratórií v ISCARE, a.s. a využívame aj skúsenosti českých centier. Veľmi úzko spolupracujeme s centrom Reprofit v Brne – formou výmeny pracovníkov, skúseností a spoločnými seminármi. Častým hosťom v našom centre je aj na Slovensku mnohým pacientkam známy MUDr. Marek Koudelka. Snahou novovytvorenej spoločnosti je ponúknuť slovenským pacientkam rovnako úspešnú liečbu ako v iných centrách nášho medzinárodného reťazca.

Viac

Napísali o nás

PLÁNOVANÉ MATERSTVO – NOVÝ TREND

Chcete sa venovať kariére a matkou sa stať až po tridsiatke? Myslite dopredu a poistite si svoje plány už teraz. Dajte si zmraziť vajíčka, kým sú v top forme.

TA3 - TV RELÁCIA S TÉMOU ASISTOVANÁ REPRODUKCIA - HOSŤ MUDr. SILVESTER GALO, PhD.

Dňa 25.4.2015 televízia TA3 odvysielala reláciu ROZHOVORY CEZ POLNOC s témou ASISTOVANÁ REPRODUKCIA a hosťom bol náš špecialista
MUDr. SILVESTER GALO, PhD., ISCARE Martin.


PLATBA

Zmluvné poisťovne


Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Union zdravotná poisťovňa, a.s.

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Spôsob platby

Hotovosť v pokladni centra, Poštová poukážka, Bankovým prevodom
Prostredníctvom platobnej karty

CENNÍK

Naša adresa

Iscare, a.s.
Centrum asistovanej reprodukcie
v Apollo Business Center II, blok B, 4. poschodie
Prievozská 4A
821 09 Bratislava
Slovenská republika

Objednajte sa

recepcia:
+421 907 533 993
+421 (2) 5920 7800
e-mail: iscare@iscare.sk

Koordinátorka IVF cyklov

+421 917 530 510

 

Ordinačné hodiny

Vedenie

MUDr. Oktavian Kuchárik
Člen predstavenstva
a generálny riaditeľ Iscare, a.s.

MUDr. Michaela Grossová, PhD.
Medicínsky riaditeľ
Iscare, a.s. Bratislava
Tel.: +421 (2) 5920 7800
Fax: +421 (2) 5464 2552
E-mail:

Naša adresa

Iscare, a.s.
Kollárová 2,
Martin, 036 01
Slovenska republika

Korešpondenčná adresa

Iscare, a.s.
P.O. Box 172
Martin 1
036 01

Ďalšie telefónne čísla

MUDr. Silvester Galo, MD, PhD.:
043/401 2112

RNDr. Kulichová Soňa:
043/401 2114

KOORDINÁTORKA IVF CYKLOV:
+421 917 330 014

Objednajte sa

+421(43) 401 2116
recepcia:
+421 905 965 983

E-mail:

Ordinačné hodiny

Vedenie

MUDr. Oktavian Kuchárik
Člen predstavenstva
a Generálny riaditeľ Iscare, a.s.

MUDr. Silvester Galo, MD, PhD.
Medicínsky riaditeľ
Iscare, a.s. Martin
Tel.č.: +421 (43) 401 2112
Fax: +421 (43) 430 1840
E-mail:

Zavolajte mi

Odoslať

Chcem sa objednať

telefonicky
mailom
Odoslať